Přeskočit na navigační menu Přeskočit vlastní obsah
Telefon: 311 691 106, mobil: 777 336 652

Aktuality a akce na palubky (podlahové i obkladové), dřevěné ploty, dřevěné brikety, lišty a latě


Dobrá dostupnost - Kladno - Beroun - Praha
otevřeno: Po-Pá: 8.00-15.00, So: 9.00-10.30


7. 9. 2016 – Vyberte si z našeho širokého sortimentu dřevěných lišt a hranolků

Již dlouho se za dobu naší praxe soustředíme na výrobu a prodej kvalitních dřevěných lišt. Vyrábíme je z masivního kusu českého borovicového či smrkového dřeva. Dřevo je nedělené bez jakýchkoli prasklin suků a nečistot.

Lišty jsou univerzální a hodí se pro interiérové i exteriérové využití. Na Ceník vyráběných profilů se můžete podívat zde, mezi nejoblíbenější mezi našimi zákazníky je dubová podlahová lišta (10x33 mm), palubková hlava či rohová lišta. Na možnosti atypických rozměrů či finálních úprav (krácení, hoblování) se nás neváhejte zeptat.


17. 8. 2016 – Aktualizace ceníku podlahových a obkladových palubek

Tento měsíc proběhla aktualizace ceníků u podlahových a obkladových palubek. Stále pokračuje naše akce na vybrané rozměrové typy palubek, které jsou v ceníku vyznačeny vždy červenou barvou. Neváhejte tedy a palubky objednejte ještě v srpnu a v září za tuto výhodnou cenu. Nakoupit palubky může jednotlivec poptávající kusové množství, pro firmy jsme schopni zajistit velké odběry materiálu. Při těchto odběrech je také možné dopravit palubky na požadované místo částečně nebo zcela zdarma. Prohlédněte si ceník a specifikace palubek a v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

27. 7. 2016 – Výhodná nabídka plotovek na dřevěné ploty

Připomínáme našim stálým i budoucím zákazníkům, že si mohou stále objednávat nejprodávanější materiál na dřevěné ploty za velmi výhodné ceny. Plotovky jsou z kvalitního smrkového a modřínového dřeva a uspokojí i náročnějšího klienta. Jako doplňkovou službu plotovky upravíme na přesné rozměry či provedeme zakulacení vrcholů a další zakázkovou úpravu. Více o naší nabídce plotovek se dozvíte zde, případně nám rovnou zavolejte nebo napište e-mail.

Tloušťka/šířka Materiál Cena bez DPH Cena s DPH
18x80 SMRK/B 12 15
20x100 SMRK/B 17 21
20x100 SMRK/AB 21 26


Kde nás najdete?

Truhlárna Palubky Chyňava
areál Chyňavská rolnická
společnost 442
267 07 Chyňava
Mapa
Copyright © PALUBKY CHYŇAVA - Váš dodavatel palubek a dřeva - Praha, Kladno, Beroun | Zajímavé odkazy | Mapa webu

Doporučujeme: Zakázkové vestavěné skříně na míru, vestavné skříně | Pohřební služba Praha | Invalidní vozíky a pomůcky | Ekologické chemické wc | Rozkládací sedací souprava