Přeskočit na navigační menu Přeskočit vlastní obsah
Telefon: 311 691 106, mobil: 777 336 652

Odkazy


Dobrá dostupnost - Kladno - Beroun - Praha
otevřeno: Po-Pá: 8.00-15.00, So: 9.00-10.30


Zemní a výkopové práce Richard Schandara.

Kapela PDF – kapela na svatbu, ples a firemní akce.

Kominictví

Grafstudio.cz je reklamní agentura, která se zabývá kompletními službami z oblasti reklamy a propagace.

Balkónové elektrárny

Nabízíme kompletní realizace interiéru Olomouc od A do Z. Působíme primárně v Olomouckém kraji (Olomouc, Šumperk, Rýmařov, Prostějov, Přerov), ale realizujeme interiéry i po celé ČR.

Prodej nemovitostí v USA na Floridě - vynikající investice do nemovitostí v Americe

Prodáváme a montujeme plastová okna, doplňky, dveře a vrata především v Olomouckém kraji v okolí měst Uničov, Šternberk, Olomouc, Prostějov, Přerov, Mohelnice a Jeseník, ale také po celé České republice.

Jakýkoliv informační systém napojíme téměř na cokoli. Datahub pro plánování výroby zajistí komunikaci s nejrůznějšími zařízení z výroby a Vaším informačním systémem. Informační systémy Olomouc, ale i celá ČR.

Zorbing Praha – nevšední a originální zážitek jako dárek

Carsharing – sdílení auta Praha jednoduše a levně.

Stěhování po celé ČR - jsme nejlevnější a nejrychlejší, můžete se sami přesvědčit, máme profesionální stěhovací tým.

Mobilní domy a dřevostavby stavíme po celé ČR již více než pět let. Ke stavbě zajistíme profesionální řešení interiéru, gabionů či zahrady.

Zaměřujeme se na pasivní a nízkoenergetické domy a dřevostavby. Architektonický návrh včetně realizace a ostatních služeb.

Občanské sdružení Bydlení s rozumem.

Modulární dřevostavby – bydlení pro mladé, domovy pro seniory, domy za cenu auta.

Gabionové klece – levné gabiony Praha.

Gabiony ČR – levné gabiony pro celou ČR.

Naše firma se specializuje na pronájem atrakcí (skákací hrad, trampolína, motokáry, skluzavky), které jsou vhodné na různé párty a společenské akce. Náš špičkový tým také připravuje na míru firemní teambuildingové akce.

Spolehlivé vedení účetnictví v Praze. Využijte služeb zkušené účetní s individuálním přístupem k zákazníkovi a osmnáctiletou praxí v oboru.

Vyberte si revoluční koncept bydlení – Soběstačný dům, typizované dřevostavby za rozumné ceny či mobilní domy pro různá využití.

Dveře Most – firma Šujan ve městě Most má na své prodejně krásnou výstavku dveří, z kterých si můžete vybrat – ideální do Vašeho domu či bytu. Šujan Most vám dokáže zajistit komplexní servis při výběru, nákupu a montáži dveří.

Vyrábíme kvalitní vestavěné skříně, postele, stoly a jiný nábytek z deskových materiálů i masivního dřeva. Jsme zkušená truhlářská firma, na kterou se spoléhají podnikatelé i domácnosti. Máme vlastní dílnu a vyrábíme i zahradní nábytek, který vyniká jedinečným vzhledem, zpracováním a odolností.

Dům za cenu auta – levné dřevostavby a modulární domy.

Ubytování dělníků v Praze – potřebujete rychlé a levné ubytování dělníků? Obraťte se na specializovanou Ubytovnu dělníků.

Gabiony Praha – levné gabiony, dovoz po Praze ZDARMA.

Levné letenky – portál, jak cestovat a jak vybírat výhodné letenky.

Dostupné bydlení – dřevěné domy a dřevostavby jsou budoucností moderního bydlení - levně a rychle

Obytné moduly za cenu auta? Lze postavit dřevostavby z hotových modulů jako startovací bydlení či jako plnohodnotné v pasivním standardu.

Lázně Karlova Studánka – neoficiální web Lázeňské oblasti Karlova Studánka s tipy na výlet, fotografiemi Jeseníků a nádherné přírody.Kde nás najdete?

    Truhlárna Palubky Chyňava
    areál Chyňavská rolnická
    společnost 442
    267 07 Chyňava
Mapa
Copyright © PALUBKY CHYŇAVA - Váš dodavatel palubek a dřeva - Praha, Kladno, Beroun | Zajímavé odkazy | Mapa webu

Doporučujeme: Zakázkové vestavěné skříně na míru, vestavné skříně | Značkové oblečení Rejoice | Pohřební služba Praha | Kvalitní matrace OSTAŠ | Krásná svatba na přání