Přeskočit na navigační menu Přeskočit vlastní obsah
Telefon: 311 691 106, mobil: 777 336 652

VÝPRODEJ BRIKET: Levné dřevěné brikety - Kladno, Beroun, Praha


Dobrá dostupnost - Kladno - Beroun - Praha
otevřeno: Po-Pá: 8.00-15.00, So: 9.00-10.30


Kromě výroby a úprav obkladových a podlahových palubek máme také několik doplňkových činností – prodej briket na různá využití patří k jedné z nich. Nejčastěji je naši klienti využívají jako velmi levné a dostupné palivo.

Naše dřevěné brikety jsou lisované výhradně z dřevěných pilin a hoblin bez kůry a jiných odpadů z dřevovláknitých desek (lamino, dřevotříska, jiné výplňové materiály a podobně).

Můžete si být jisti, že brikety budou vždy zcela nezávadné, protože je vyrábíme ze zbytků, které vznikají v naší truhlárně jako sekundární odpad při výrobě a úpravách obkladových a podlahových palubek či latí.

Tím, že jsou dřevěné brikety zbaveny veškerých škodlivin a jedná se pouze o lisované dřevěné piliny, jsou proto brikety vhodné i pro grilování, rovněž jako ideální palivo do kamen, krbů a kotlů na dřevo či tuhá paliva. Využití je opravdu široké. Pokud si nejste jistí, zda jsou právě pro Vaše potřeby vhodné, neváhejte napsat e-mail či zavolat, rádi Vám poradíme.


Rozměry dřevěných briket a orientační ceník

Dřevěná briketa má průměr 7 cm..


Cenu dřevěných briket na topení účtujeme v závislosti na odběru a ročním období. Aktuální orientační ceny dřevěných briket určených na topení naleznete níže.

Neváhejte a využijte tuto časově omezenou nabídku. Kontaktujte nás pro více informací a uplatnění slevy.

Briketování je proces, při kterém se pomocí vysokotlakového lisu zpracovává drcený dřevěný odpad. Nepoužívají se žádná aditiva při tvarování a slepení briket, slepení probíhá díky vlastnostem dřeva a vysokému tlaku, tím je umožněno buněčným strukturám materiálu, aby se znovupřeskupil do pevného tvaru.


Náhled briket o průměru 5 cm a délce 3–5 cm Dřevěné brikety balení 15-20 kgKde nás najdete?

    Truhlárna Palubky Chyňava
    areál Chyňavská rolnická
    společnost 442
    267 07 Chyňava
Mapa
Copyright © PALUBKY CHYŇAVA - Váš dodavatel palubek a dřeva - Praha, Kladno, Beroun | Zajímavé odkazy | Mapa webu

Doporučujeme: Plastová okna se zárukou | Unikátní komínové systémy | BEST FOR NET s.r.o., tvorba www stránek | Věštírna Orisio | CK TRAVELLER - lyžování v Rakousku | Ekologické chemické wc