Přeskočit na navigační menu Přeskočit vlastní obsah
Telefon: 311 691 106, mobil: 777 336 652

Obkladové palubky


Dobrá dostupnost - Kladno - Beroun - Praha
otevřeno: Po-Pá: 8.00-15.00, So: 9.00-10.30


Obkladové palubky jsou velmi oblíbeným artiklem nabídky u našich zákazníků. Palubky nabízí široké možnosti pro obklady stropů nebo stěn exteriérů i interiérů. Pro obklady stěn interiérů se většinou využívají tenčí obkladové palubky, které disponují perfektní povrchovou úpravou a hodí se přesně pro tyto účely. Jsou elegantní, hladké na dotek a skvěle zútulní jakoukoliv místnost v bytě či domě.

Obkladové palubky se spojují pomocí pera a drážky, které jsou umístěné na hraně palubky. Níže v našem ceníku si můžete vybrat z široké nabídky rozměrů, délek i materiálů.

Obkladové palubky jsou pro jejich vzhled a vlastnosti určeny především pro vnitřní obklady, ale je možnost je použít i v exteriéru, např. na podbití střech palubkami.

Rádi Vám také všechny typy námi prodávaných palubek na místě upravíme či zkrátíme na požadované rozměry, provedeme dokončovací práce a podobně.

Nabízíme jak kusový prodej obkladových palubek pro běžné drobné zákazníky, tak větší dodávky pro firmy a velkoodběratele.

Naše palubky jsou vyráběny výhradně z českého, středového dřeva.


Můžete si vybrat palubky z tohoto dřeva:

 • obkladové palubky smrk
 • obkladové palubky modřín
 • obkladové palubky borovice

Obkladové palubky - orientační ceník


Ceny jsou uvedeny v Kč za 1 m2.

Palubky jakosti C za výprodejové ceny dohodou.


15 mm a 20 mm palubky jsou vyrobeny z kvalitního českého dřeva. Nejsou z levé strany zeslabené drážkami, jsou tedy oboustranně pohledové a mimořádně vhodné například na výplně do vrat či větrolamy.
Například 15 mm palubka: jelikož její nejslabší místo odpovídá 15 mm, její pevnost ani tepelná izolační schopnost se nesnižuje.


Specifikace obkladových palubek

Šířka - včetně pera.

Délky palubek a podlah jsou zpravidla 3, 4 a 5 metrů, ale mohou být i jiné.

Pozn.: Cena za m2 je účtována v Kč dle norem DIN 68126, 68122, 4072, VČETNĚ PERA.

Palubky obkladové jsou suché-sušené dle normy na 10-12% vlhkosti. Palubky je třeba dostatečnou dobu klimatizovat v prostředí montáže, až dosáhnou rovnovážné vlhkosti prostředí.

Třída AB obsahuje 60-70% dílů třídy A.
Třída AAB obsahuje nad 70% třídy A.Kde nás najdete?

  Truhlárna Palubky Chyňava
  areál Chyňavská rolnická
  společnost 442
  267 07 Chyňava
Mapa
Copyright © PALUBKY CHYŇAVA - Váš dodavatel palubek a dřeva - Praha, Kladno, Beroun | Zajímavé odkazy | Mapa webu

Doporučujeme: Zakázkové vestavěné skříně na míru, vestavné skříně | Značkové oblečení Rejoice | Pohřební služba Praha | Kvalitní matrace OSTAŠ | BEST FOR NET s.r.o., tvorba www stránek | Průzračné fontány a vodotrysky