Přeskočit na navigační menu Přeskočit vlastní obsah
Telefon: 311 691 106, mobil: 777 336 652

Dřevěné ploty


Dobrá dostupnost - Kladno - Beroun - Praha
otevřeno: Po-Pá: 8.00-15.00, So: 9.00-10.30


Chcete mít jistotu, že Váš nový plot kolem domu či zahrádky bude mít dlouhou životnost díky použitým materiálům a úpravě dřeva? Pak jste u nás správně, v Palubky Chyňava se soustředíme na prodej a úpravu kvalitních dřevěných plotovek za rozumnou cenu. Nejen, že jsme Vám schopni připravit libovolný počet plotovek, ale při zakázakové výrobě Vám ploty rozměrově přizpůsobíme, povrchově upravíme a dokonce jednotlivé dílce upravíme podle preferovaného tvaru. Především vrcholy plotů mohou být špičaté, zakulacené, z jedné strany zkosené a podobně. Kreativitě se meze nekladou.

Rozměry plotovek pro dřevěné ploty

Dřevěné plotovky nejčastěji připravujeme na standardní tloušťku a šířku 2x10 cm a délku podle přání zákazníka. Základní délky dodávaných neopracovaných kusů jsou 3-4 metrů a 5 metrů.

Dále dodáváme vodorovné (nosné) dílce o rozměrech 5x8 cm nebo 6x10 cm (opět v délkách 3-4 a 5 metrů). Ploty jsou vyráběny ze středového řeziva (zarostlé suky) a sušené na cca 14% (čistě hoblované bez chloupků).

Dodatečné úpravy dřevěných plotovek

Pokud budete mít zájem, všechny typy prodávaných plotovek a hranolů Vám na místě upravíme na požadovanou délku do 250 cm. Úpravy sestávají z zkrácení či úprav rozměrů přesně podle Vašich záměrů, jak potřebujete, aby plot vypadal.

Základní délky 3, 4 a 5 m je možné vykrátit a může tak vzniknout plot o délce 1 m, 1,25 m, 1,3 m, 1,5 m, 1,65 m, 2 m, 2,5 m. Cena za zkrácení a dodatečné úpravy je +3,- Kč / mb.

Nabízené plotovky vyrábíme pouze z kvalitního smrkového dřeva a některé rozměry dokonce z modřínového, viz tabulka Kompletní ceník. Neváhejte a svěřte základ Vašeho nového plotu nám, aby Vám dobře sloužil po mnoho let. Poradíme Vám i s údržbou plotovek, doporučíme vhodný nátěr či lak.


Nejprodávanější plotovky – orientační ceník

(Ceny jsou uvedeny v Kč za 1m běžný)


Dřevěné ploty - kompletní orientační ceník

(Ceny jsou uvedeny v Kč za 1m běžný)

Délky latí a hranolů jsou zpravidla 3, 4 a 5 m. Možnost formátování na různé délky dle dohody. 

Kde nás najdete?

    Truhlárna Palubky Chyňava
    areál Chyňavská rolnická
    společnost 442
    267 07 Chyňava
Mapa
Copyright © PALUBKY CHYŇAVA - Váš dodavatel palubek a dřeva - Praha, Kladno, Beroun | Zajímavé odkazy | Mapa webu

Doporučujeme: Plastová okna se zárukou | Unikátní komínové systémy | BEST FOR NET s.r.o., tvorba www stránek | Věštírna Orisio | CK TRAVELLER - lyžování v Rakousku | Průzračné fontány a vodotrysky